368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Bio Center Albania

FILOZOFIA E BIOCENTER ALBANIA Në kushtet e një shoqërie që zhvillohet e përmirësohet çdo ditë, ne dëshirojmë t’i kthejmë klientët tanë tek natyra, vlerat rigjeneruese dhe shëruese, larg atyre artificiale dhe të zakonshme. BIOCENTER JU SJELL NATYRËN NË SHTËPINË TUAJ ÇDO DITË DHE GJITHMONË TË FRESKËT! Gjithçka në natyrë, bimët, kafshët, uji, toka dhe ajri, gjallëron shpirtin dhe trupin tuaj çdo ditë dhe përgjatë gjithë je...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-06-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Bio Center Albania, qendër dedikuar shëndetit, mirëqenies dhe stilit biologjik të të jetuarit, në kuadër të zgjerimit të saj në tregun vendas kërkon staf të kualifikuar dhe profesionistë…
Për të gjithë ju të apasionuar pas fushës biologjike dhe estetikës, energjik dhe plot ambicie ju ftojmë të bëheni pjesë e vizionit tonë në artin e të jetuarit…

Profili: Reklamuese produktesh (shitese)

Detyrat

Detyrat Kryesore: Shërbimi i klientit
Mirëmbajtja dhe sistemimi i dyqanit.
Orari: Kohë e plotë.

Kualifikimet

Kriteret e Punësimit:
-Mosha: 18-35 vjec.
-Arsimi: Preferohet i lartë. Do tu jepet përparësi kandidatëve të cilët zotërojnë informacion rreth fushës biologjik.
-Gjuhët e Huaja: Anglisht, cdo gjuhë e dytë përbën avantazh.
-Te kete eksperience pune.
-Te jete e komunikueshme.
-Zotërimi i kompjuterit përbën një domosdoshmëri, kryesisht paketa bazë Office dhe navigimi në Internet.

Shënime


Për të gjithë të interesuarit ju ftojmë të dërgoni CV-në tuaj në adresën tonë të email-it: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë