368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
AUTOVIZION IVECO

AUTOVIZION PERMES NJE STAFI TE PROFILIZUAR, BEN TE MUNDUR PERMBUSHJEN E KERKESAVE TE CDO KLIENTI, KOMPANIE; QE OPEROJNE NE FUSHA BIZNESI DUKE IU ARDHUR NE NDIHME MJETE TE NDRYSHME TRANSPORTI. PERPIQEMI QE NEVOJAT TUAJA TE JENE EDHE TONAT GJITHASHTU! NE KERKIM TE NJE SERIOZITETI TE NDERSJELLTE MUND TE ARRIJME ME EFEKTIVITET REZULTATE NE PUNEN TONE TE PERDITSHME

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres, km. 9
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 240 80 90
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-06-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria Autovision ka filluar veprimtarine e saj ne Qershor 2006. Autovision ka si objekt te veprimtarise se saj, blerjen dhe shitjen e automejteve te tipit IVECO, tregtimin e pjeseve te kembimit per atomjetet e Tipit IVECO dhe Import Exportin e tyre.

Detyrat

1. Prezantimi dhe promovimi i produkteve tek klientët;
2. Merr porositë, analizon nevojat e klientëve dhe bashkëpunon me ta për zgjidhjen e nevojave të tyre;
3. Mirëmban klientët ekzistues dhe është në mënyrë të vazhdueshme në kërkim të klientëve të rinj;
4. Analizon çmimet e konkurrentëve në treg;
5. Përgatit planin ditor dhe raporton tek supervizori i tij;
6. Përgatit analiza mujore për shitjet mujore duke u bazuar në target-in e tij.
7. Identifikimi dhe zgjerimi i portofolit të klientëve;
8. Ndjekja me kujdes dhe përpikmëri e klientëve si dhe negocimi me ta për realizimin e procesit të shitjes;
9. Arritja e objektivave në bashkëpunim me ekipin teknik dhe atë të shitjes.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe kërkesat:
1.Eksperience ne fushen e automobilistikes.
2.Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze.
3.Aftesi per pune ne grup.
4.Aftesi ne komunikim me klientet.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë