368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Re/Max Advantage

Re/Max Advantage Advantage, pjesë e organizatës më të madhe në botë të shitjes së pasurive të patundshme.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-06-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

RE/MAX Advantage, pjesë e kompanisë më të madhe në botë të pronave të paluajtshme po kërkon kandidatë për Konsulent Imobiliar!

Kualifikimet

Nëse ke komunikim shumë të mirë, Nëse ke eksperiencë me shitjet, marketing, shërbim klientësh mos hezito të aplikosh!

Kriteret e përzgjedhjes:

• Arsim i lartë (Master është i preferuar)
• Njohje e mirë e një gjuhe të huaj
• Njohje e mirë e Microsoft Office dhe online search
• Mosha preferohet mbi 25 vjeç.
• Energjik dhe ambicioz

Përfitimet e kanditatit:

• Skuadër rinore dhe zyra në qendër të Tiranës
• Mundesi fitimi nga 1000-2000 euro/muaj
• Trajnime të vazhdueshme profesionale brenda dhe jashtë vendit
• Orare fleksibël

Shënime


Dërgo CV-në tënde tani: [email protected]

Adresat e zyrave:

RE/MAX Advantage 1
Shallvaret, përballë me Taiwan
Tel. 0694004123

RE/MAX Advantage 2,
Blvd Zogu I, pranë Maternitetit të vjetër Tel. 0697076123


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë