368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
HOTEL ROSA BLU BAR-RESTORANT

Pozicioni i qendres se biznesit GKAM ndodhet ne qender te metropolit me te madhe shqiptar, Tirane, ne rrugen e Kavajes. E ndertuar me nje arkitekture moderne me nje fasade xhami, e ben ate me te dallueshme dhe me nje pamje mbresekenese (ku mbulon 80% te pamjes se Tiranes).

Kjo qender eshte e njohur per sherbimet e larmishme qe ofron si Hotel “Rosa Blu” nga kati 6-10, Restorant “Rosa Blu” ne katin e 12, Bar “Rosa Blu” ne...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • "Shyze".sh.p.k Rruga e Kavajes, prane Kishes Orthodokse. Tirana, Albania
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-06-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përmbledhja e Pozicionit: Përgatit gatime të ndryshme duke respektuar praktikat më të mira të trajtimit të ushqimeve dhe ato higjieno-sanitare.

Detyrat

 • Përgatit produkte dhe artikuj ushqimor të ndryshëm sipas nevojave; 
 • Kontrollon cilësinë e produktit. 
 • Mban pastër ambjetin dhe pajisjet e punës.
 • Planifikon ushqimet që do të gatuhen;
 • Kontrollon cilësinë e ushqimeve dhe datën e skadencës së tyre;
 • Parapërgatit elementët e nevojshëm për të gatuar ushqimet planifikuara;
 • Organizon punën në kuzhinë;
 • Koordinon proceset e punës të ndihmësve në kuzhinë;
 • Koordinon punën me koleget për shërbim në kohe dhe me cilësi të klientit;
 • Bashkëpunon me kolegët dhe eprorët, etj.

Kualifikimet

Edukimi: Të zotërojë diplomë të shkollës profesionale në këtë profil.
Eksperiencat e punës
Minimumi 2 vite eksperiencë në pozicione të ngjashme.

Kualifikime të tjera:

 • Të ketë njohuri mbi produktet e ndryshme ushqimore; 
 • Të njohë dhe aplikojë recetat e ndryshme ushqimore; 
 • Të zotërojë aftësi mbi procesin e shitjes së produkteve.

Shënime


Ju lutem dergoni CV tuaj: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë