368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Russian House of Beauty

Russian House of Beauty

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Njësia Administrative nr 5, Rruga "Sami Frashëri", pallati "Ditmar-AF"Shpk, kati përdhe
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-06-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

RUSSIAN HOUSE OF BEAUTY kerkon te punesoje RECEPSIONISTE.

Detyrat

 • Mirëpret klientet dhe siguron ambient sa më miqësor për klientet.
 • Përgjigjet në telefonata dhe e-mail.
 • Organizon rezervimet dhe takimet.
 • Kryen pagesën dhe faturimin për shërbimet.

Kualifikimet

 • Njohje e mire e gjuhës angleze.
 • Të ketë aftësi te shkelqyera komunikuese,
 • E motivuar për punë.
 • Njohja e punës me kompjuter dhe programet MS Office.
 • Te jete fleksibel me oraret e punes.
 • Avantazh do të kenë kandidatët që kanë eksperiencë të mëparshme pune në profilin e recepsionit.

Shënime


Te interesuarit mund te dergojne C.V. e tyre ne adresen e-mail: [email protected] ose te kontaktojne tek numrin e telefonit: +355699768191 Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë