368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Bilanc Shpk

Bilanc sh.p.k, ish TPKSolutions, është një kompani shqiptare e themeluar në vitin 2004 në Tiranë, Shqipëri. Tashmë Bilanc sh.p.k, është e pranishme në mbi 2000 biznese dhe institucione me programet e saj kompjuterike. Këta klientë janë të shperndarë në të gjithë Shqiperinë dhe në Kosovë. Ne kemi prodhuar më shumë se 12 programe kompjuterike, të gjitha në funksion të administrimit të biznesit. Programet tona janë të pozicionuara mja...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Gjergj Fishta, ish Parku i Spedicionit, Qendra Alpas , Kati +2,, Ap. nr. 3, Tiranë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 044 500 222 Ext.1
  • Mobile: 067 60 377 28
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-05-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Për të mbështetur rritjen e vazhdueshme të kompanisë, Bilanc shpk fton çdo të interesuar ambicioz, energjik dhe me ide të reja, që të aplikojë në pozicionin e punës si më poshtë:

Pozicioni: Specialist Marketingu

Detyrat

Detyrat:

• Kontaktim i klientëve potencialë dhe atyre ekzistues
• Asistencë gjatë fushatave të marketingut që zhvillon kompania
• Asistencë në organizmin e panaireve apo eventeve të ndryshme
• Zbatim të fushatave të konceptuara më parë nga Departamenti përkatës.

Kualifikimet

Kualifikimet:
• Diplomë Universitare në Marketing, Manaxhim
• Minimalisht përvojë 6 mujore pune në pozicionin e kërkuar
• Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze

Aftësi:
• Aftësi në vendim-marrje
• Aftësi komunikuese
• Të jetë plotësisht përgjegjës (e), i/e organizuar dhe i/e pavarur
• Të ketë aftësi analitike

Kompania ofron:
• Trajnim të plotë
• Pagesë të kënaqshme
• Vlerësim në bazë të performancës
• Pavarësi në punën e përditshme

Shënime


Shënime

Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë aplikimet e tyre, me subjekt “Aplikim për pozicionin Specialist Marketingu”, në adresën elektronike: [email protected]

 brenda datës 31 Maj 2019.

Aplikimi duhet të përmbajë:
• CV-në e kandidatit

Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë.
Tel: 044 500 222 Ext.1
Cel: 067 60 377 28
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë