405 Punë aktive

99328 Punëkërkues

6175 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues

Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:

Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.

Parr Sh.p.k

PARR Sh.p.k è una società di gestione di crediti problematici che opera a supporto di grandi Aziende finanziarie, bancarie, ecc. Unisce ed ottimizza le tradizionali metodologie di recupero crediti con logiche di tipo aziendale. Presente da anni sul mercato albanese, PARR Sh.p.k ha maturato e consolidato un’ampia conoscenza del settore di riferimento.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Gjergj Fishta, Pallati Bjorn
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 044504869
  • Mobile: 0697432451
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-06-2019 edhe 18 ditë

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
Data e përfundimit
10-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Parr shpk, società specializzata in Credit Management, seleziona con inserimento immediato 1 RECEPTIONIST.

Detyrat

Il ruolo prevede le seguenti mansioni:

• Accoglienza e gestione front-office;
• Ricezione e smistamento chiamate;
• Prenotazione sale, attività di back office ed inserimento dati;
• Supporto recruiting.

Kualifikimet

Il candidato ideale possiede:

•Esperienza pregressa nel ruolo (almeno 1 anno)
•Laurea triennale;
•Buona dimestichezza nell’utilizzo del PC;
•Ottima padronanza della lingua italiana;

Shënime

L’attività è full time (40 h/settimana) su turni organizzati dal lunedì alla domenica (compreso giorni festivi), nella fascia oraria dalle 8:00 alle ore 24:00, con un giorno di riposo settimanale.

Si propone assunzione a tempo indeterminato con regolare versamento dei contributi previdenziali.

Sede di lavoro: Tirana

Le persone interessate potranno inviare la loro candidatura all’indirizzo [email protected] oppure consegnare il proprio CV presso gli uffici siti in Kryqezimi i Rruges Irfan Tomini me Bulevardin Gjergj Fishta, Tirane

Nr cel : 0697432451 e nr. Fisso 04 4504869

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!

1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë