368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-06-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Brand Manager në Tiranë, në Tiranë,për një klient i cili operon prej 18 vitesh në fushën e distribucionit të importit në industrinë e FMCG.

Detyrat

•Zbaton planet e marketingut për marken duke gjetur menyra specifike pozicionimi në treg
me qellim përmiresimin e prezencës dhe vizibilitetit të markës.
•Sigurohet që të gjitha aspektet e marketingut dhe aktiviteteve të produktit të përputhen
me etiken dhe qëllimet e markës.
•Identifikon, vlerëson dhe plotëson nevojat e klientëve bazuar në politiken dhe strategjinë
fitimprurëse dhe komerciale të kompanisë.
•Qendron i informuar në zhvillimin e tregut dhe identifikimin e iniciativave të reja.
•Monitoron prezencën e produkteve dhe siguron mbështetjen e tyre me marketing.
•Menaxhon dhe promovon zhvillimin e produkteve/markave të reja në bashkepunim me
departamentet e tjerë të kompanisë.
•Vendos dhe zhvillon marrëdhenie të qëndrueshme midis kompanisë dhe klientëve.
•Kërkon mundesi të reja të marketingut që përshtaten me markën dhe maksimizojnë
mundesitë për rritje.
•Planifikon dhe zhvillon masa konkrete për realizimin dhe tejkalimin e objektivave.

Kualifikimet

•Diplomë Universitare në Ekonomi, dega Menaxhim Biznes, preferohet profili Marketing;
•Minimum 3 vite eksperiencë pune në pozicion Brand Marketing në industrinë e FMCG;
•Aftesi të shkëlqyera të komunikimi;
•Aftesi analitike në kerkim tregu, parashikim dhe menaxhim.
•Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze dhe italiane, të folur dhe të shkruar.
•Aftesi të shkëlqyera në përdorimin e paketës Office.

Shënime


Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]

Ps:Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dërgoni CV-in tuaj.Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë