368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
ZIKOP SH.P.K.

ZIKOP SH.P.K operon ne tregun shqiptar prej me shume se 10 vjet. Aktiviteti kryesor i saj eshte tregetimi me shumice e pakice i artikujve kozmetike profesional. Prej 8 vjetesh eshte Distributor Ekskluziv i Schwarzkopf Professional ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Sami Frasheri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042269326
  • Mobile: 0689012998
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-06-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menagere Shitjesh ne terren

Schwarzkopf Professional kerkon Menagere Shitjesh ne terren

Menaxherja e Shitjeve eshte pergjegjese per te ndertuar dhe menaxhuar procesin e shitjes midis kompanise edhe klienteve te saj. Per realizimin e ketij objektivi përdor me eficiencë njohuritë për produktet qe trajton kompania dhe është përgjegjëse per menaxhimin e procesit te shitjes gjatë gjithë ciklit.

Kualifikimet

Kriteret

  • Mosha preferohet 25-45 vjec
  • Perparesi arsim i larte dhe eksperience pune
  • Aftesi te mira komunikimi dhe shije

Shënime


Te inreresuarit te dergojne cv ne: [email protected] 

 cel : 0689045740
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë