368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Albital Canon shpk

1999 - Themellimi U themelua nga tre ortake shqiptare me vizionin dhe vullnetin per te ofruar produkte dhe sherbime ne fushen e teknologjise se informacionit per kliente kryesisht institucionale si dhe kompani private ne territorin e Republikes se Shqiperise.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Egnatia, L.4, Nr.51, 2001
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 10-06-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Manaxherial
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkohet nje Menaxher Salle te dyqanit multifunksional te nivelit te larte qe perfshin Kanceleri, IT, Sisteme Sigurie, Asistence dhe Servis, Kerkohen menaxher/e salle.
Per meshkujt kerkohet te kene njohuri te mira ne fushen e IT dhe sistemeve te sigurise ndersa per menaxheret femra kerkohet qe te kene njohuri per programet aplikative ne komputer dhe per programin ALFA.

Preferohen te kene experienca te meparshme pune.

Detyrat

 • Menaxher Salle te dyqanit multifunksional
 • Te ndjeki hyrje/daljet e paisjeve dhe furnizimeve
 • Te keshilloi klientet mbi produktet qe i duhen

Kualifikimet

 • Te kete aftesi komunikimi shume te mira.
 • Te kete njohuri per paisje informatike.
 • Te kete perfunduar gjimnazin, shkolla e larte perben avantazh.
 • Te zoterojne gjuhe te huaja perben avantazh.

Shënime


Te interesuarit mund te shkruajne ketu dhe te dergojne nje CV ne adresen [email protected]

Pagesa do te diskutohet ne intervisten e punes.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë