368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Bramac Sisteme per Cati Shpk

Import-eksport dhe tregtim i materialeve per tarrace dhe çati nga grupi BRAMAC,si kunder dhe pjese perberese dhe paisje te lidhura me keto materiale. Ofrimi i te gjitha llojeve te sherbimeve veçanerisht ato sherbime qe lidhen me perdorimin dhe aplikimn e materialeve per tarraca dhe çati te prodhuara nga grupi BRAMAC.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-06-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Bramac Sisteme për çati Shpk, pjesë e BMI Group, një koncern shumë i suksesshëm, i pozicionuar si lider ne tregun e Europës Qendrore dhe Veriore, që ofron materiale shumë cilësore për mbulimin e çatisë së pjerrët e të rrafshët si edhe zgjidhje atraktive për çati, kërkon një punonjës/e të ri/re për pozicionin:

Përpunues/e dokumentash për zyrë, asistent/e marketingu

Detyrat

Detyrat për këtë pozicion përfshijnë marrjen, përgatitjen dhe hedhjen në sistem të porosive, përgatitjen e faturave, bashkepunimin me kolegët në terren, bashkëpunimin me menaxhuesit, punë administrative në zyrë si dhe asistimin në aktivitete të ndryshme të marketingut.

Kualifikimet

Kërkohet një person dinamik, me diplomë të shkollës së lartë, të ketë eksperiencë në përpunimin e dokumentave, të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze – dhe njohuri të mira të gjuhës gjermane në shkrim dhe të folur, si dhe të njohë shumë mirë paketën Office.

Shënime


Një personi të motivuar, komunikues, i ofrojmë një vend pune në një firmë ndërkombëtare me klimë të mirë pune dhe pagë të kënaqshme.

Nëse jeni të interesuar, na dërgoni CV-në tuaj me fotografi në adresën e emailit: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë