368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Karaja Consulting Architecture

OUR AWESOME STORY Karaja Consulting Architecture has been established as an independent design studio in Architecture, Urban Planning and Interior Design, registered in the National Business Register in 2009. The company is presented with a quality staff of architects and has carried out very good collaborations with partner engineering studios construction and plant engineering. By managing, in the last years 2013-2016, severa...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-06-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Opportunity for everyone to achieve personal and professional development in our studio.

Kompania kerkon te punesoje nje Asistent Arkitekt/e BIM Arkitekt

Sektori : Arkitekture
Vendi i Punes: Tirane

Kompania cel mundesine e punesimit per arkitekte te sapo diplomuar ose profesionist te talentuar te fushes per pozicionin e asistent arkitekt/e per implementimin e projekteve te reja ne arkitekture vecanerisht ne sistemin BIM dhe perpunim 3d.


Kandidatet preferohen te kene 1 vit eksperience pune ne zhvillimin e projekteve ne arkitekture dhe te njohin programet e arkitektures si Autodesk Revit Suite dhe AutoCAD; programet e grafikes si photoshop dhe 3d-max eshte nje plus.

Kualifikimet

Kriteret: - Master Shkencor ne Arkitekture; - avantazh njohja e programeve te perpunimit grafik si photoshop - Njohje shume e mire e Autodesk Revit Suite dhe AutoCAD; - njohja e 3-D Max eshte nje plus.

- një cv me foto në gjuhën shqipe
- kopjen e diplomës së shkollës së mesme + listën e vlerësimeve
- kopjen e diplomës së bachelor + listën e vlerësimeve
- kopjen e diplomës së Master + listën e vlerësimeve dhe nje portofoglio te -punimeve te perzgjedhura te nje madhesie jo me shume se 5MB/

Shënime


Kandidatet e interesuar jane te mirepritur te dergojne nje portofoglio te punimeve te tyre me pune te zgjedhura te nje madhesie jo me shume se 5MB , CV dhe nje leter motivimi ne adresen : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë