368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 308323 ext 223
 • Mobile: 06606603
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-06-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Administron mjediset e shoqerise duke garantuar zbatimin e rregullave dhe standarteve te miratuara. 

Garanton shfrytezimin e mjediseve, mirembajtjen e tyre. 

Garanton monitorimin ne mjediset e shoqerise si dhe kujdeset per mikepritjen e staffit dhe personave te trete ne mjediset e shoqerise.

Detyrat

 • Kontrollon etiken e pritjes dhe percjelljes se njerezve ne mjediset e shoqerise.
 • Garanton perdorimin e mjeteve te identifikimit dhe kartevizitat prej punonjesve te shoqerise.
 • Garanton shoqerimin deri ne dalje te personave qe perfundojne takime ne mjediset e shoqerise.
 • Pershendet, mirepret me respekt dhe vemendje te duhur dhe mirepret te gjithe vizitoret, klientet e shoqerise dhe punonjesit.
 • Te jete i sakte ne plotesimin e listeprezencave te punonjesve.
 • Te mbaje shenim te gjitha takimet, intervistat dhe te gjitha hyrjet e daljet prane shoqerise.
 • Rregullon dhe miremban zonen e recepsionit.
 • Kujdeset per pajisjet e shoqerise duke i ruajtur ato nga demtimet apo largimit nga ambientet e shoqerise.

Kualifikimet

 • Eksperiencë te ngjashme pune.
 • Nje ose me shume vite eksperience pune.

Shënime


Nese deshironi te aplikoni telefononi nr 044310656 ose dergoni cv ne adresen [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë