405 Punë aktive

99328 Punëkërkues

6175 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Hotel Boutique Vila Verde

Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014. Ne ndodhemi në qendër të Tiranës, vetëm 500 metra nga sheshi Skënderbej. Me krenari ju prezantojmë 12 dhomat tona UNIKE në stilin e tyre në të gjithë Tiranën. Ju mbetet vetëm ti vizitoni që të merrni sado pak një shije të tyren. Dhomat janë të pajisura me: Ballkon, Kondicioner, Minibar, Televizor Flat Screen 32″, Internet super i shpejtë, Telefon me dalje direkte si edhe...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Adresa: Rr. "Isa Boletini" Tirane Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0676022202
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-06-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hotel Boutique Vila Verde ndodhet ne Tirane, Adresa Rruga Isa Boletini eshte ne kerkim te pozicionit: Recepsionist/e.

Detyrat

-T'i pergjigjet kerkesave te klienteve per sherbime te ndryshme
.
-Te beje koordinimin me Housekeeping per pastrimin e dhomave
.
-Te jete i/e afte per shprendarjen e informacionit sipas departamenteve perkatese
I sherben vizitoreve, klienteve, duke treguar nje standart te larte sherbimi ndaj klientit ne cdo kohe.

-U pergjigjet telefonatave, i transferon ato, merr dhe dergon e-maile.

Kualifikimet

-Te zoteroje gjuhen angleze.

-Njohja e nje gjuhe te dyte perben avantazh.
-Njohuri ne Paketen Microsoft Office (shtypje ne tastiere, perpilim tabelash etj.).
-Aftesi te mira komunikimi si direkte ashtu dhe me telefon me klientet, vizitoret, manaxherin dhe stafin.
-I/E afte te punoj ne skuader por edhe ne menyre individuale.
-I/E afte te koordinoj dhe balancoj punen. Fokusim ndaj sherbimit te klientit.
-Te kete eksperience pune te ngjashme.
-Studimi ne fushen e hotelerise perben avantazh.

Shënime


Ju lutem te interesuarit te dergojne CV e tyre tek [email protected]
dhe per me shume infoirmacion te telefonojne tek 0676022202


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë