368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 23 88 / 321
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-06-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

HISTORIKU
MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit “Do It Yourself” ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje:

Perfaqesues Shitjesh Institucionale
Qellimi i Pozicionit: Mbulimin e departamentit te shitjeve institucionale dhe identifikimin e tenderave te publikuar e kerkesave te kualifikimit per menaxhimin dhe lidhjen e kontratave me kompanite fituese.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:
 • Vendos dhe mban kontakte periodike me perfaqesues te Institucioneve Shteterore, Njesive Vendore dhe kompanive te ndryshme te ndertimit, me qellim shitjen e produkteve te Megatek.
 • Komunikon dhe prezanton te gjitha produketet dhe sherbimet e Megatek tek klientet ekzistues dhe potenciale.
 • Identifikon projekte ne proces dhe vendos kontakte me firmat kontraktuese ne terren. Raporton tek Manaxheri I shitjeve Instituacionale progresin.
 • Kryhen detyra te tjera te kerkuara nga supervizori direkt.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:
Edukimi:Te kete mbaruar studimet e larta..
Eksperiencë pune:Minimalisht 2-3 vjet eksperience pune ne shitje. Te disponoje te gjitha njohurite mbi kuadrin ligjor qe aplikohet ne vendin tone per tenderat qe realizohen nga Institucionet Shteterore me fonde nga Buxheti I Shtetit, apo nga Donatoret e Huaj. Te kete njohuri gjithashtu edhe per kuadrin ligjor FIDIC, sipas te cilit prokurohen te gjitha punimet qe financohen kryesisht nga Donatoret e Huaj.

Aftësite:
 • Aftesi shume te mira komunikuese
 • Aftesi shume te mira prezantuese
 • Aftesi shume te mira negociuese
 • Aftesi analizuese.

Aftesi te tjera:
· Njohuri shume te mira te gjuhes angleze.
· Njohuri shumë të mira të paketës Microsoft Office.
· Te disponoje patente te klasit B.

Shënime


Procedura e Aplikimit:

Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni nje CV te detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:

1. Me e-mail: [email protected]

2. Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:

MEGATEK S.A

Divizioni i Burimeve Njerezore

Autostrada Tirane-Durres km 7.

Tirana, Albania


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë