405 Punë aktive

99328 Punëkërkues

6175 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
European Academy

Shërbimet në ofrimin e trajnimeve, mësimdhënies, gjuheve të huaja per qytetarët shqiptare. Organizimi i shërbimit tëkëshillave ligjore per pune ndërkombëtare. Bashkepunim, informacion mbi punesimin ndërkombëtar të shtetasve shqiptare. Reklamimi dhe identifikimi i mundesise se punes ndërkombëtare. Organizimi i konferencave dhe panaireve per pune ndërkombëtare. Aktivitet konsulencë biznesi dhe këshilla të tjera të menaxhimit. Kerkim...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Blv. Deshmoret e Kombit,Twin Towers Business Center - Kati 2,
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-06-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjes social
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
900 EURO
Data e përfundimit
10-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EUROPEAN ACADEMY kerkon te punesoje kujdestare sociale ne Itali :


European Academy eshte nje AGJENCI SHERBIMESH qe ka si mision rekrutimin e personave qe jane te interesuar per te studiuar dhe punuar jashte shtetit perfshire programet e trajnimit profesional.


Objektivi yne eshte te rrise standartet profesionale duke ofruar oferta pune ne sherbime te ndryshme per formimin dhe zhvillimin profesional per te gjitha llojet e punesimit.
European Academy do te trajtoje te gjithe procesin nga aplikimi deri ne gjetjen e secilit kandidat edhe mbas punesimit te tij ne vendin e punes.

Detyrat

Kerkesat: 

 • Te jete e komunikueshme dhe e sjellshme
 • Te kete nivel mesatar te gjuhes italiane
 • Te kete minimalisht arsim te mesem
 • Te kete deshiren dhe vullnetin per tiu nenshtruar trajtimit profesional
 • Te kete njohuri bazike kompjuterike
 • Mosha 25 – 45 vjec

Kualifikimet

Detyrat dhe pergjegjesite :

 • Te kete fleksibilitet ne punesimin jashte territorit shqiptar
 • Te kete disponibilitet ne transferimin dhe akomodimin sipas specifikave te punes vakante
 • Ti nenshtrohet programeve profesionale per asistence sociale paraprakisht ne Shqiperi
 • Te jete e disponueshme per nje periudhe te gjate punesimi

Shënime


Dergoni CV tuaj ne adresen e-mail : [email protected]
Telefon : 355 67 500 0554

Personat do te kontaktohen nga sekreteria per te zhvilluar nje interviste prane zyrave tona.
Twin Towers Business Center - Kati 2°,
Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirana - Albania 1001

Cel. : 355 67 500 0554


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë