368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Best Western Premier Ark Hotel, Rinas, Tirana, Albania

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel is the idyllic choice for those who travel for business or leisure purposes since its unique style, personalized services and strategic location in Tirana, always leave a long lasting positive impression to all our guests. Our brand new luxury and modern hotel in Tirana is among the top and largest in Albania and it is in position to deliver services at highest standards. The hotel is developed by “Sh...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Aeroport i Rinasit, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 044500515
  • Mobile: 0688030234
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-06-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kriteret:

• Te kete diplome universitare ne Shkencat Ekonomike (preferohet dega Finance), mbaruar me rezultate te larta;
• Te kete eksperience pune te meparshme si Financier/e ose mesatare te larte te shkolles se larte;
• Te kete njohuri shume te mira te programeve baze te kompjuterit si dhe te kete eksperience pune me programin Financa 5.
• Te kete aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte te punoje ne grup;
• Te kete njohuri te mira te gjuhes angleze, (italiane).

Ofrojme nje page te kenaqshme dhe kushte te mira pune.

Kualifikimet

Dosja e aplikimit duhet te permbaje keto dokumenta:
- Curriculum Vitae
- Leter Motivimi
- Diplomen e studimeve universitare
- Certifikata dhe dokumenta te tjera te cilat deshmojne kualifikimet e tyre.
- Referenca nga punedhenesit e tyre te meparshem (nese ka ne dispozicion).

Shënime


Kandidatet e interesuar jane te lutur te aplikojne ne adresen e-mail-it: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë