368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Spectrum Sh.p.k

Spectrum Sh.p.k. eshte nje shoqeri me eksperience te gjate ne fushen e tregtise dhe instalimeve per sisteme profesionale audio dhe me nje eksperience te re ne fushen e tregtimit te sistemeve home audio dhe lifestyle per konsumatorin final (Retail). Ne fushen retail Shoqeria eshte perfaqesuese ne Shqiperi e markave me te njohura ne bote ne fushen audio vizive si JBL, AKG, Yamaha, Bang & Olufsen, Optoma, Q Acoustics etj.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Bashkiake nr 5, Rruga Sulejman Delvina, Ndertesa nr 1, Kodi Postar 1019
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-06-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SPECTRUM SHPK eshte nje shoqeri lider ne fushen e tregtimit dhe instalimit te pajisjeve elektronike audio, video si dhe aksesoreve cilesore. Shoqeria perfaqeson ekskluzivisht ne Shqiperi disa nga brandet me te njohura ne bote si YAMAHA, HARMAN KARDON, JBL, AKG, OPTOMA, APART, ARMOUR HOME etj, produktet e te cilave i ekspozon ne SHOW ROOM-in e saj ne Sheshin Willson ose i shperndan ne rrjetet me te medha elektronike te vendit apo ne bashkepunetore te tjere.

 Shoqeria kerkon te punesoje FINANCIER / FINANCIERE, i cili (e cila) do raportoj tek Administratori i Shoqerise.
Personi i duhur duhet te kete aftesite dhe kualifikimet e meposhtme:

Detyrat

•Rregjistrimi i gjithe veprimeve te aktivitetit ne sistemin e kontabilitetit sipas legjislacionit tatimor dhe parimeve kontabel ne fuqi,
•Hedhja e faturava, ndjekja e tyre, kontabilizimi me bankat, furnitoret, klientet etj
•Mbajtja e gjendjes se inventarit te magazines, kartelave te artikujve dhe rakordimi i tyre me sistemin e kontabilitetit
•Aftesi per te mbyllur PASH, Bilance periodike por edhe Bilance Vjetore
•Pergatitja e raporteve periodike, analizave financiare, perllogaritje kostosh si dhe pergatitja e cdo dokumentacioni tjeter sipas udhezimeve te Menaxhmentit,
•Mbajtja e marredhenieve, ne nivelin analog, me klientet, furnitoret, banka dhe institucione te tjera shteterore qe bashkevepron shoqeria.

Kualifikimet

•Minimumi 4 vjet eksperience ne fushen e Kontabilitetit nga te cilat 1 vit ne nivel Menaxherial,
•Diplome Universiteti ose Studime Pasuniversitare ne Deget Finance, Kontabilitet
•Eksperience pune dhe njohje shume te mire te Programit ALFAWEB
•Njohuri shume te mire te legjislacionit tatimor dhe kontabilitetit

Njohuri dhe Cilesi te tjera:
•Njohuri te mire te gjuhes angleze
•Njohuri shume te mire te programeve Word, Excel
•Aftesi analitike menaxheriale dhe gjykimi te pavarur
•Cilesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi me punonjesit e tjere.

Shënime


Shoqeria ofron pune me orar te plote, nje ambjent cilesor pune dhe nje pakete konkurruese shperblimi dhe bonusi vjetor sipas eksperiences, aftesive dhe rezultateve te Kandidatit.
Nje CV e detajuar dhe me fotografi te dergohet ne emailin [email protected] deri ne 20 MAJ 2019.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë