368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit" A0/1 Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 48830021
  • Mobile: 0684052085
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-05-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Arkitekt CG visualizer është një person kreativ, i cili ideon dhe krijon me anë të programeve të përshtatshme 3dimensionale, imazhe të një cilësie të lartë, layout prezantimi dhe animacione për projekte të ndryshme zhvillimore.

Detyrat

•Do të jetë përgjegjës për të kuptuar kërkesat e projektit dhe të ketë aftësitë për të përkthyer projektin 2d në CAD në 3D dhe anasjelltas.
•Programon kohën e nevojshme që duhet për realizimin e imazheve grafike duke u bazuar në kërkesat e projektit dhe procedurave teknike të realizimit të produktit.
•Realizon projekte dhe detyra të caktuara grafike dhe ja prezanton këto ide personave përgjegjës.
•Bashkëpunon dhe koordinon me kolegët për realizimin e detyrave me natyrë grafike sipas afateve të kërkuara.

Kualifikimet

•Të punoje me programe modelimi dhe renderimi si 3d max +vray, sketchup+, vray, Lumion, revit etj., për të prodhuar imazhe me kualitet të larte për ti prezantuar në projekte të ndryshme.
•Të krijojë layout për projektet në Corel/Photoshop/etj
•Të njohë paketën Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign).
•Të zotrojë në nivel të mire gjuhën Angleze.
•Eksperincë pune minimumi 1 vit.
•Të njohë rrjetet sociale si Facebook, Instagram dhe website të tjera.
•Aftësi të mira planifikuese, organizuese dhe komunikuese.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko këtu me email" ose duke klikuar butonin "Aplikoni me email" mëposhtë.
Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV-të e tyre deri më datë 25.05.2019 në adresën e emailit.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë