368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
ALMO Konstruksion

Shoqeria e ndertimit “Almo Konstruksion” Sh.p.k. eshte themeluar sipas vendimit te Gjykates Nr.14381 date 28. 03. 1996 me qender ne qytetin e Shkodres. Aktualisht me seli ne Tirane sipas vendimit Nr.6821 date 13.07.1999. Gjate periudhes qe nga krijimi e deri tani shoqeria “Almo Konstruksion” Sh.p.k. ka kryer ne sipermarje punime te ndryshme pothuajse ne te gjithe sferen e ndertimit, si ura me hapsira te ndryshme me HD 6-24 ml d...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-06-2019 edhe 36 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania "ALMO Konstruksion shpk" kerkon te punesoje Asistent/e Ekonomist/e.

Detyrat

Te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (Fatura, Arka, Banka).
Te pergatise Raportet Periodike Financiare.
Te mbaje marredheniet me furnitoret.
Te rakordoje me klientet, furnitoret.
Të ndjeki llogaritjen dhe pagesat e Detyrimeve të ( Tvsh, Tatim Fitimin, Sigurimet Shoqërore e Shëndetësore, Tap) si dhe rakordimi me Organet Tatimore;
Te zbatoje politikat, dhe procedurat e kompanise.
Analiza te ardhurash dhe shpenzimesh.

Kualifikimet

 • Te jene diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise.
 • Te jene perdorues te mire te programit Financa 5.
 • Te jene perdorues te mire te programeve te paketes Ms Office (vecanerisht Excel-i, Word)
 • Te kete njohje shume te mire te gjuhes Italiane dhe Angleze (te folur/te shkruar).
 • Te jete i mireorganizuar dhe kreativ.
 • Te ruajne konfidencialitetin.
 • Mosha nen 30 Vjec.
 • Te kene perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Te jete i/e komunikueshme me koleget dhe te gatshme ne çdo kohe te japin ndihmen e tyre per nevojat e kompanise.
 • Te karakterizohen nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
 • Te jete fleksibel per detyrat qe i ngarkohen.

Shënime


Ju mund te aplikoni nepermjet duapune.com ose te dergoni CV tuaj direkt tek: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë