368 Punë aktive

99304 Punëkërkues

6173 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Remax Invest

Remax Invest eshte pjese e Remax Albania . RE/MAX eshte rrjeti më i madh botëror në sektorin e pasurive të paluajtshme. Receta e suksesit tek RE/MAX është fokusi ynë në njerëz – klientët, konsulentët, brokerat/pronarët. Sigurimi i konsulentëve dhe brokerave/pronarëve me mjetet më të mira, suport të vlefshëm dhe mundësi edukimi, RE/MAX siguron një standard të vazhdueshëm dhe cilësor të shërbimeve të pasurive të paluajtshme për të g...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-06-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
500 EURO
Data e përfundimit
07-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

IT'S A GREAT TIME TO MOVE
Jeni merzitur nga puna aktuale?
Jeni energjike dhe ambicioz per tu rritur profesionalisht?

Apliko tani dhe behu pjese e kompanise lider ne bote ne sektorin e Real Estate, RE/MAX INVEST!

Kualifikimet

  • Aftesi komunikative,
  • Aftesi te mira negociuese,
  • Njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht,
  • Aftesi per te punuar ne grup,
  • Energjik/e dhe ambicioz/e,
  • Eksperiencat e mëparshme në shitje dhe sherbim klienti përbëjnë avantazh,
  • Mosha e kandidateve preferohet te jete mbi 22 vjec.

Shënime


Apliko ne:
Email: [email protected]
Tel: 0672070012

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë