331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
IBERIC DRESS STYLE

IBERIC DRESS STYLE

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njësia Bashkiake Nr. 2, Bulevardi Bajram Curri, Godina ETC
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 38070 Shitese

Shitje
Tirane, Shqipëri 13-05-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

JOMA Albania kerkon te punesoje nje vajze ne pozicionin shitese per dyqanin JOMA ne Galerine ETC, Tirane. JOMA eshte brand-i spanjoll i veshjeve sportive i cili konkuron suksesshem ne tregun nderkombetar dhe prej dy vitesh edhe ne Shqiperi. Operojme me standartet e vendosura nga vete firma meme duke ofruar nje ambjent te mire pune, mundesi per te avancuar profesionalisht dhe paga konkuruese.
Jemi ne kerkim te kandidateve te perkushtuara ne fushen e shitjeve, kompetente per punen dhe me aftesi te mira komunikuese.

Detyrat

- Te punoje turn i pare ose i dyte ne dyqanin JOMA ETC.
- Te raportoje mbylljet ditore te shitjeve.
- Te perpiloje procesverbalet kur i kerkohet.
- Te kujdeset per rregullin dhe pastertine ne dyqan gjate turnit te vet.
- Te pergjigjet per detyrat e caktuara nga Menaxherja e dyqanit.

Kualifikimet

- Te kete njohuri baze te Microsoft Office.
- Te kete njohuri ne perdorimin e kases fiskale.
- Te kete njohuri baze komunikuese te gjuhes angleze.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko me email" si mëposhtë.
Te interesuarat te dergojne CV ne [email protected]Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë