344 Punë aktive

98363 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
F&M Reklama

F&M Reklama pati fllimet e saj modeste në vitin 2007, me një aktivitet i cili u konsolidua dhe u përmirësua me kalimin e kohës, duke u shfaqur tashmë si një nga partnerët më seriozë për një numër të madh biznesesh në Shqipëri.

Që në fllim të rrugëtimit të saj, dy vëllezërit Faolt & Marin Pahija, të cilët themeluan këtë kompani, ndoqën një strategji të diferencimit të produktit duke u orientuar nga kërkesat e tregut nevo...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Gjergj Legisi
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 40 92 745
 • Mobile: 067 40 92 745
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-04-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

F&M Reklama është një nga operatorët kryesorë në tregun e reklamave në Shqipëri, e cila ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promocionalë, reklama elektronike etj.

Detyrat

Bashkëpunon me Designer për detajimin e produkteve; Projekton në programe të projektimit;Merret me zbërthimin e produktit / projektit; Përgatit/udhëzon stafin në varësi për proçeset e punës në linjën e prodhimit ose makinerive përkatëse; Përgatit planet ditore të punës; Përgatit raporte periodike për ecurinë e punës në fabrikë.

Kualifikimet

Edukimi
 • Diplomë Master në Inxhinieri Mekanike, preferohet dega Konstruksione.
 • Pranohen edhe kandidatë nga fusha të tjera si Skenografi, Inxhinieri Ndërtimi etj., nëse kanë eksperiencë të ngjashme pune dhe përdorin programe projektimi konstruksionesh.

Kualifikime të tjera
 • Njohuri të mira të paktën në dy nga programet: Autocad 2D-3D, SketchUp, SolidWorks, Creo, SAP, apo programe të ngjashme.
 • Njohuri të mira të paketës Microsoft Office.
 • I/e pajisur me patentë dhe i/e aftë në drejtim automjeti.
 • Anglishte e shkruar dhe e folur në nivele mbi mesatare.


Aftësi të tjera

 • Aftësi shumë të mira komunikuese;
 • Aftësi shumë të mira në organizimin, planifikimin dhe koordinimin e punës;

Shënime

Jeni të lutur të dërgoni CV tek adresa email duke aplikuar si me opshte me email brenda datës: 30/04/2019


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë