331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Intercom Data Service

IDS - Contact Center me i madh ne Shqiperi. Duke pasur 13 dege ne qytetet kryesore te Shqiperise.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr Ismail Qemali, 27
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 00355 69 600 0090
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-05-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Një nga kompanitë më të mëdha në tregun shqiptar të Call-center INTERCOM DATA SERVICE, kërkon të punësojë Financiere/Ekonomiste

Kualifikimet

-Të ketë përfunduar Fakultetin e Ekonomisë
-Ekperiencë pune në një prej progameve Alpha, Financa5, Navision, Sap…
-Punonjës i pavarur dhe analitik me aftësi për të kryer kërkime, analiza të të dhënave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse, aftësi matematike
-Aftësi shumë të mira për përpilimin dhe përgatitjen e analizave dhe raporteve të ndryshëm
-Aftësi të lartë përqëndrimi, vëmendje në detaje dhe aftësi për të asimiluar shumë shpejt njohuri të reja
-Aftësi shumë të mira komunikuese edhe bashkëpunuese me kolegët.
-Të përballoje kryerjen e detyrave në afat dhe të jetë në gjendje të përballojë volum pune.
-Njohuri shumë të mira të Microsoft Office Excel.
-Të jetë korrekte dhe e aftë për të mbajtur përgjegjësi për pozicionin e punës.
-Njohuri te mira te gjuhes italiane (shkruar/folur).
-Mosha e preferuar 25-35 vjec.

Të dhënat
Pozicioni: Financiere/Ekonomiste
Vendndodhja: Rr."Urani Pano" mbrapa Tirana International, Tiranë

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko me email" si mëposhtë.
Te interesuarit te dergojne CV dhe leter interesi duake aplikuar me email si meposhte.
Kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te perzgjidhen per fazen e intervistes.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë