331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi "Dëshmoret e Kombit", Brenda në "Rogner Hotel Tirana", Kati 1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 2240819
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-05-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.

Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin “Specialist per mirembajtjen e makinave”, sektori i Makinave me Qira.

Qellimi i Pozicionit:
Udheheq punen e sektorit te mirembajtjes ne perputhje te plote me rregullat dhe politikat perkatese duke garantuar funksionim optimal te flotes te mjeteve te kompanise.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:
• Inspekton makinat për problematikat që mund të kenë dhe pasqyron ne system problematiken e konstatuar.
• Dërgon sipas planit ditor të punës makinat në serviset përkatëse.
• Kujdeset per riperteritjen e dokumentacionit të makinave (leje qarkullimi, çertifikata pronësie, SGS, kontrolli fizik, etj) brenda afatit te kerkuar.
• Kryen sherbimet routine te mjeteve brenda afatit te caktuar.
• Paraqitet prane lokacionit ku ka ndodhur difekti i automjetit per te suportuar Klientin me riparimin ose terheqjen e automjetit deri ne servis.
• Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite:

Edukimi: Shkolle e mesme profesionale, dega mekanike.

Eksperienca: Minimalisht 2 vite eksperience pune ne pozicione te ngjashme.Aftesite:

• Te jete i afte te konstatoje problematikat e mjetit

• Aftesi shume te mira komunikuese.

• Njohuri te mira te gjuhes angeleze.

• Qasje fleksibel dhe pershtatese per te zhvendosur oraret e punes dhe aftesi per te punuar me orare fleksibel here pas here.

• Aftesi per te punuar nen presion.

• Te kete leje qarkullimi te tipit D.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko me email" si mëposhtë.
Procedura e Aplikimit:
Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj me email si meposhte duke vendosur si subjekt "Aplikim, Specialist per mirembajtjen e makinave".
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.

Te gjitha aplikimet do te trajtohen ne konfidecialitet te plote.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë