331 Punë aktive

98426 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
A.M.G sh.p.k

A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen foods. The passion for ice cream was very old and the company the same year started to import one of the world leading brands of ice cream Algida part of Unilever. The company A.M.G sh.p.k is a trusted importer and distributor of qualit...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Tirane-Durres Km.6 Kashare, Tirane, Shqiperi
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542453185
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-05-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

A.M.G shpk - Algida® është një kompani me eksperiencë 15 vjeçare në inportimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore të ndryshme të ngrira.Sot jemi prezente në të gjithë tregun shqiptar me një gamë të gjerë produktesh.Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.Pozicioni që ofrohet : Punetor Magazine (Te dije dhe Pirunin)

Detyrat

• Pergatitja e porosive te ndryshme ne magazine.
• Sistemimi i Magazines.

Kualifikimet

• Të jetë i afte te punoje ne grup.

• Të jetë i komunikueshem.

• Të ketë njohuri te mira të drejtimit te pirunit.

• Aplikantët duhet të jenë të gatshëm të punojnë me orar të zgjatur (sipas nevojës)

• Të banojë ne Tirane ose zonat afer.

Shënime


Personat e interesuar duhet te dergojne CV-n ne adresen: [email protected] Vetem aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen brenda 48 orëve nga marrja e aplikimit.
Ju lutemi percaktoni pozicionin e punës për të cilin aplikoni.
A.M.G shpk- Algida® promovon shanset e barabarta!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë