331 Punë aktive

98426 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Qendra e Biznesit SIGAL

SIGAL sh.a u themelua në 22 Shkurt 1999 dhe u autorizua nga Autoriteti Mbikqyrës i Sigurimeve për kryerjen e sigurimeve jo-jetë.

Që prej vitit 2007 Kompania operon nën emrin SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA sh.a dhe ofron një gamë të gjerë produktesh sigurimi për të gjitha klasat e jo-jetë. SIGAL UNIQA kryeson tregun shqiptar të sigurimeve jo-jetë duke zotëruar mesatarisht 30% të tij. Informacioni I detajuar për tregun e siguri...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Qendra e Biznesit SIGAL BUSINESS CENTER, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-04-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier elektrik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SIGAL BUSINESS CENTER Sh.p.k. Shoqëri me aktivitet Investimi i kapitalit dhe i burimeve te tjera financiare, per blerje te pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme, me qendër në Tiranë njofton për 1 (një) vend vakant si:

Elektriçist

Detyrat

Detyra dhe Përgjegjësi:
Elektricisti duhet të jetë njohës i mirë i vizatimeve dhe skemave elektrike, të jetë i vëmendshëm dhe i kujdesshëm në interpretim të manualeve instalues të pajisjeve që përdor, të njohë karakteristikat teknike të materialeve që përdoren në instalimet.

Kualifikimet

Kriteret që aplikanti duhet të plotësojë janë:
•Të ketë përfunduar arsimin e mesëm profesional Elektrik.
•Eksperiencë pune jo më pak se 3 vjet ne profilin përkatës.
•Të njohë veglat dhe pajisjet që i duhen në zhvillimin e një procesi të caktuar.
•Të zotërojë leje drejtimi klasi “B” dhe të jetë i përgjegjshëm me automjetet.
•Të përgatisë listën e materialeve dhe veglave që i duhen në zbatim.
•Të realizojë instalimin dhe montimin e pajisjeve sipas projekteve dhe manualeve përkatës.
•Të ketë aftësi për konstatimin dhe zgjidhjen e difekteve elektrike.
•Të njohë formulat bazë të elektroteknikës për përllogaritje të fuqive.

Të interesuarit, brenda dates 27.04.2019 të dorzojnë Letër motivimi, C.V. me fotografi dhe 2 referenca,nga punëdhënësit e mëparshëm në adresën “Qëndra e Biznesit SIGAL BUSINESS CENTER”, Bul.“Zogu I”, Nr. 1, Tiranë ose në adresën zyrtare të e-mail-it: [email protected]

Për cdo informacion mund të kontaktoni në numrin e telefonit: 04 22 333 08.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë