331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Era 2000 shpk

Restorant-Piceri “ERA” filloi aktivitetin e shërbimit në vitin 1999. Kthimi në traditën shqiptare të gatimit dhe orientimi drejt kujdesit maksimal në shërbimin ndaj klientit bënë që “ERA” të shndërrohet, në një kohë mjaft të shkurtër, në një nga restorantet më popullore të kryeqytetit. Idea e futjes për herë të parë në Shqipëri e shërbimit “delivery”, në një qytet pa adresa dhe kur askush nuk besonte, kompletoi tërësisht imazhin e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Perlat Rexhepi, Pallati ''Unikom'
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-05-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teknik Mirëmbajtje
Kandidati duhet të plotësojë këto kritere/kushte:
•Të jetë me arsim Profesional (Teknik i Mesëm) ose i Lartë (Mekanike, Elektrike, Elektronike, etj.)
•Të ketë eksperiencë në fushën e Restoranteve, Katering-ut dhe Delivery-t në kompani me kapacitete të mëdha dhe profile të njëjta pune, mbi 5-vjet.
•Të ketë aftësi menaxhuese dhe zbatuese të të gjitha standarteve dhe rregullave të Sigurimit Teknik, Sigurisë dhe Shëndetit në Punë.
•Aftësi për të përcaktuar prioritete dhe për të planifikuar punën në mënyrë efektive.
•Dëshmi të aftësive Profesionale përbëjnë avantazh.
•Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe negocimi.
•Të ketë njohuri të gjuhës angleze.
•Preferohet mosha mbi 40 vjeç.

Detyrat

Detyra/Përgjegjësi:
•Drejton repartin e Mirëmbajtjes dhe Riparimeve të kompanisë.
•Mban përgjegjësi dhe monitoron të gjithë aspektet teknike për mirëmbajtjen dhe riparimet e të gjitha defekteve elektrike, mekanike, hidraulike, frigoriferike, etj.
•Menaxhon dhe ndjek ecurinë e punimeve në faza, që nga projekt ideja, zbatimi dhe faza e perfundimit të tyre.
•Përgatit dhe dorëzon prezantime për projekte të ndryshme të profilit të tij të punës sipas nevojave.
•Përgatit raporte periodike mujore dhe vjetore të punës.
•Përgatit dhe kontrollon planet ditore të punës të ekipit/vartësve të tij.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko me email" si mëposhtë.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë