331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-05-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Menaxher/e Marketingu në Tiranë, për një kompani të suksesshme shitjesh retailtë artikujve për fëmijë dhe aksesorë shtëpie.

Detyrat

Përgatitja e strategjive të marketingut;
Analizon trendete e tregut dhe rekomandon ndryshime në strategjitë e marketingut dhe zhvillimit të biznesit bazuar në analizat dhe feedback-un;
-Përgatit dhe shpërndan buxhetin e marketingut;
-Mbikëqyr krijimin dhe realzimin e njoftimeve për shtyp, reklamave dhe materialeve të tjera të marketingut;
-Realizon mbledhjen dhe analizimin e feedback-ut nga klientët;
-Mbështet dhe pasuron të gjitha perceptimet e jashtme per kompaninë dhe rritjen e pjesës së tregut;
-Angazhon konsumatorët nëpermjet mediave sociale;
-Thellon marrëdhëniet me të gjitha mediat për të siguruarsa më efektivishtpërçimin e mesazhit dhe pozicionimin ekompanisë;
-Udhëhëq të gjitha fushatat e gjenerimit dhe prodhimit të përmbajtjes në të gjitha platformat e medias;
-Ndërmeriniciativa të mirë-llogaritura bazuar në analizime të dhënave;
-Angazhon organizata të tjera brenda komunitetit;
-Bashkëpunon me shitjet dhe ndihmon për zhvillimin e aktiviteteve strategjike të partneritetit, implementon planin strategjik dhe skemën ekzekutive për mundësitë e identifikuara;

Kualifikimet

-Të ketë përfunduar studimet e larta, preferohet dega Administrim Biznesi, profili Marketing;
-Të ketë minimumi 3-5 vite eksperiencë pune në kete pozicion;
-Aftësi shumë të mira analitike, planifikimi dhe menaxhimi;
-Njohuri shumë të mira të paketës MS Office;
-Njohje shumë të mirë të gjuhës Angleze;
-Aftësi shumë të mira organizuese dhe përcaktim prioritetesh;
-Të jetë etik në marrëdhënie me kolegët;

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko me email" si mëposhtë.
Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në si mëposhtme:

Ps:Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dërgoni CV-in tuaj.Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë