331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Trans-Logistic Company

Trans-Logistic Transport Company Ltd is a company dealing with international transport and established in January 2016, Company offers a wide range of transport services import & export goods from all countries / ports . For normal & reefer containers & trucks from / of Europe, Balkans, Asia, America, Turkey, Canada ... etc. Trans-Logistic services, it's permanent commitment.

Company offers services import and exp...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirana Ring Center Rruga: “Zogu I Zi”, Hyrja 2 perballe karburantit START , KAT 6-te
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-05-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

2-) Kompania e Transportit Trans-Logistic Company Shpk

Shpall pozicionin vakant Drejtues Mjeti ( Shofer Kamioni ) ne TRANSPORTI MALLRASH Brenda dhe jashte vendit me kontenier dhe Mushama :

Kualifikimet

Kandidati i suksesshëm duhet të ketë kualifikimet e mëposhtme:
-Te jete I pajisur me patente tip CE ( CAP)
-Te jete I pajisur me Karten Digitale (Taograf)
- Të ketë eksperiencë pune në këtë fushë minimum mbi 3- vite.
- Të ketë aftësi të mira komunikimi, dhe te punoje ne grup
- Preferohet të ketë njohuri të gjuhës Greke per pjesen e Ballkanit /Italiane per pjesen e Europes ( jo e detyrueshme ) .

Shënime


Kushtet e punes jane teper komode,
Paga baze e kenaqshme + bonuse ne baze te destinacioneve per cdo rruge

Te interesuarit mund te aplikojne nepermjet duapune.com ose te dergojne CV ne formatin EUROPIAN tek adresa email te kompanise :

[email protected]
[email protected]


Ose te kontaktojne ne nr e tel : 00355682012316 / 00355682012315
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë