331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Easy Rent a Car

Easy Rent a Car

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rreth Rrotullimi i Zogut te Zi, pallati Teknoprojekt KII, ngjitur me Ring Center
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 067 20 41 614
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-05-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"Easy Rent a Car" kerkon te punesoje: Specialist Shitje

Kualifikimet

Kandidati i pershtatshem duhet te plotesoje keto kritere:
- Arsimi i larte.
- Te kete eksperience pune ne shitje.
- Te kete njohuri dhe pasion per makinat.
- Te kete njohuri te gjuhes Angleze, gjuhe te tjetera perbeje avantazh.
- Te jete i komunikueshem dhe i perkushtuar ne pune.

Shënime


Te interesuarit mund te aplikojne brenda dates 11 Maj 2019 nepermjet e-mailit: [email protected]
Adresa: Rreth Rrotullimi i Zogut te Zi, pallati Teknoprojekt KII, Ngjitur me Ring Center, Tirane
Cel: 067 20 41 614
web:www.easyrent.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë