331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-05-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Analist sistemi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Data Analyst në Tiranë,për një kompani të suksesshme që operon në fushën e distribucionit të kafesë.

Detyrat

-Hartimin e raporteve ditore, javore dhe mujore mbi performancën Shitjeve;
-Realizon mbledhjen e të dhënave nga burime të ndryshme për qëllime të raportimit dhe analizës;
-Mbledh dhe analizoin të dhënat në mënyre që të vleresojnë performancen e shitjeve mujore dhe vjetore te kompanise;
-Siguroni informacione për departamentet mbi tendencat, vlerat dhe atributet që dalin nga raportet e përpiluara;
-Ruajtja e raporteve dhe kontrolleve për të përmbushur nevojat specifike të departamenteve dhe ekipeve të ndryshme në të gjitha nivelet e udhëheqjes;
-Sigurimi i kompanisë me raporte ‘ad hoc’ dhe analiza në kohë dhe të sakta;
-E perditesuar me modelin aktual të biznesit dhe proceset e kompanisë;
-Sigurimi i një cilësie / saktësie / standardi të lartë të punës dhe shërbimit me të gjithë departamentet;
-Kontribuon në mënyrë aktive në mbledhjet e brendshme siç kërkohet;
-Realizon detyrat shtesë nga eprori sipas nevojës dhe kryen detyra të tjera që mund të caktohen herë pas here.

Kualifikimet

-Të ketë mbaruar studimet universitare preferohet në një nga degët e Fakultetit Ekonomik;
-Të paktën dy vite experience ne profil te ngjashem;
-Të ketë njohuri shumë të mira të paketës Microsoft Office, si dhe programeve financiare;
-Të zotërojë shkëlqyeshëm gjuhen Angleze dhe Italiane (të shkruar dhe të folur)
-Të ketë aftësi shumë të mira për zgjidhjen e situatave të ndryshme me efikasitet;
-Te jete e paraqitshme, e komunikueshme dhe e sjellshme;
-Të jetë korrekte në zbatimin e detyrave që i ngarkohen;
-Shkathtësi të shkëlqyera analitike;
-Aftësia për të punuar në mënyrë të pavarur.

Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet "Apliko me email" si mëposhtë.
Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]

Ps: Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dërgoni CV-in tuaj.Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë