331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Univers Promotions

Produkte promocinale. Import, perpunim dhe tregetim i artikujve promocionale.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Mbikalimi Rinasit, Aut TR-DR, km8
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0692022277
  • Mobile: 0692022277
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-05-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajn dhe Pikture
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Univers Promotions, eshte themeluar ne vitin 2007, dhe brenda nje kohe shume te shkurter ka arritur te jete kompania lider e tregut te produkteve promocionale ne Shqiperi, duke i sherbyer nje game shume te gjere klientesh, ne te cilin bejne pjese shumica e kompanive multinacionale qe operojne ne tregun tone. Paralelisht me planin e zhvillimit te saj, Univers Promotions ofron mundesi rritjeje ne karriere me efekt kohor te shkurter.

Pozicioni: Graphic Design

Raporton tek: Shefi i departamentit te Design
Objektivi pozicionit: Ka per qellim te pregatise dhe pershtase punet grafike per linjen e prodhimit.

Detyrat

• Pershtat logot e derguara nga klientet me produktet e kerkuara nga to.
• Assiston klientet me sugjerime dhe modifikime te dizaineve ne perpjekje per te minizuar kostot dhe maksimizuar shpejtesine dhe cilesine .
• Krijon dhe zhvillon preview per produkte bazike si bluza, kapele, stilolapsa, cadra dhe artikuj te tjere promocionale
• Ndihmon me punen parapregatitore te procesit te serigrafise dhe tamponografise si pregatitjen e filmave, telajove dhe klisheve
• Bashkepunon ngushte me departamentet e shitjeve dhe prodhimit per permiresimin e sistemit operacional te kompanise.

Kualifikimet

• Nqs e keni me passion dhe njihni programet, nuk ka nevoje per diplome.
• Njohje e mire e programeve: adobe illustrator, adobe photoshop, corel draw etj.
• Pervoje pune ne profil te ngjashem perben avantazh.
• Te zoteroje mire gjuhen angleze.
• Aftesi te mira pune ne grup, bashkevepruese dhe organizative.
• Te perballoje punen nen stres.
• I/e vemendshme ndaj detajeve dhe saktesise.

Shënime


Presim aplikimet tuaja ne [email protected] ose tel 0699126330


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë