344 Punë aktive

98366 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 067 202 35 31
  • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Fier , Shqipëri 09-05-2019 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist sigurimi
Tipi i punës
Kontrate me kohë te caktuar
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania on behalf of its client, a BIG INTERNATIONAL COMPANY, subcontractor of Trans Adriatic Pipeline (TAP), is currently recruiting a Security Expert - Fier (fixed-term contract).

Detyrat

•Perform security activities as request by Security Manager and Corporate Guideline;
•Give technical and organizational support to project security activities;
•Ensure the application of Corporate and division standards, procedures and guidelines, monitoring the compliance of project Security Services as per contracts, quality, costs, budget and timing of sub-contractors;
•Perform the evaluation of the project security services ensuring security policy is adhered to and the operational effectiveness of all procedural, physical and technical security measures is maintained at all times;
•Define and perform the training activities (security induction) and drill (security drill also with HSE dept.) and participate in the training of new employees as directed;
•Support the Security Manager in liaising with Local Authorities, Law Enforcement and Sub-contractors;
•Support the Security Manager to ensure and perform the risk assessment and upgrade of documents also includes maritime security and offshore activities
•Monitoring the worksite access control and restricted areas;
•Provide security and administrative support at the Maritime Center and Port Authority as necessary in liaising with Security Manager;
•Conduct work-site security inspections;
•Ensure all official security records and paperwork is administered effectively;
•Under direction of the SM, to provide an out of hours response to security incidents, assisting in the coordination of security resources and management of any emergency response.

Kualifikimet

•Deck Officer Degree/Diploma;
•Resident in Fier county or available to move and work in Fier;
•2-5 years of experience in security out of which 2 years covering position of responsibility and autonomy;
•Good English;
•Full awareness of International laws concerning Maritime Security, ISPS code, port law, security of port facility (preferably certification as Port Facility Security Officer);
•Knowledge of main International laws regarding navigation and SOLAS;
•Good knowledge of national law and local port regulation.

Shënime


To apply for this opportunity, please send your CV and support documents at: [email protected]Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë