331 Punë aktive

98426 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani lider ne tregun shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura nderkombetare si Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Nestea, Monster.
Misioni i CCBS
• Të freskojë botën në trup, mendje dhe shpirt
• Të frymëzojë momente optimizmi me anë të produkteve dhe aktiviteteve të saj
• Të krijojë vlera dhe të bëj ndryshimin

Vizioni i CCBS<...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Kombetare Tirane-Durres, Km.5, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 048200431
  • Mobile: 0684099353
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 21-04-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
E perkohshme
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ky është një projekt në fushën e shitjeve dhe marketingut, i cili konsiston në rregjistrimin e pikave të shitjes në terren, me kohëzgjatje 1-2 muaj.

Nëse jeni të interesuar të nisni karrierën tuaj në një kompani lider në tregun Shqiptar, nëse synoni të përfitoni nga mundësitë që ofrohen për punësim afatgjatë në të ardhmen, jeni të ftuar të bëheni pjesë e këtij projekti.

Në përfundim të projektit, punonjësit të cilët kanë performuar sipas standarteve të kërkuara do të kenë mundësi punësimi në CCBS.

DetyratKualifikimet

-Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese.
-Të ketë dëshirë të punojë në terren.
-Aftësi shumë të mira në përdorimin e: MS excel, Outlook.
-Të banojë në Durrës.

Shënime


Të interesuarit duhet të dërgojnë një email ku të specifikohet kërkesa për pozicionin e punës dhe një kopje të CV-së në adresën: [email protected], brenda datës 21 Prill 2019.

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen.
Coca-Cola Bottling Shqipëria sh.p.k promovon Shanset e Barabarta.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë