331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Saistours Albania Shpk

Saistours Albania Shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 07-05-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Udhetimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
500 EURO
Data e përfundimit
07-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vend pune ne fushen e Turizmit ne agjenci turistike Tour Operator.

Detyrat

- Te kordinoje transport dhe logjistika te tjera per pushues dhe kliente.
- Te krijoje the kordinoje programe dhe eksursione turistike.
- Te kryej veprime te ndryshme administrative ne zyre.

Kualifikimet

-Niveli arsimor universitar.
-Zotermi i mire i Gjuhes Angleze dhe Gjermane.
-Excel, Word the Powerpoint.
-Eksperience ne fushen e Turizmit apo Hotelerise.
-Avantazh.

Shënime


Te interesuarit mund te aplikojne duke na derguar CV e tyre ne emailin: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë