331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Kid Zone

JUMBO eshte nje nga dyqanet me te suksesshme te shitjes me pakice ne Tirane te pozicionuara ne 2 qendrat tregtare TEG dhe QTU. Keta dyqan...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Qendra Tregtare TEG ne lindje te Tiranes, 4 km nga Qendra e Tiranes dhe Qendra Tregtare Univers, QTU Autostrada Tirane -Durres, km 6
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042380002
  • Mobile: 066
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-04-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balfin Group eshte nder grupet me te medha shqiptare te investimit. Portofoli i investimeve te grupit perfshin: aktivitete zhvilluese te pronave te patundshme, shitje me pakice, menaxhim te hapesirave tregtare dhe industriale, industri minerare dhe metalurgjike, financim te klienteve etj.

Kidzone shpk eshte pjese e Balfin Group i specializuar ne shitje me pakice ku tregton ne ambientet e tij artikuj te ndryshem per femije si lodra, dhurata, libra, kancelari, veshje dhe aksesore te shumellojshem per shtepine tuaj.

Pozicioni i punes: Visual Merchandiser
Departamenti: Retail
Vendndodhja: Tirane

Permbledhje: Visual Merchandiser eshte pergjegjes/e per zbatimin e standardeve te ekspozimit te produkteve sipas udhezimeve te kompanise. Ai/Ajo organizon procesin e ekspozimit per te patur nje prezantim sa me te mire te dyqaneve ne syrin e klientit duke rritur impaktin e prezantimit ne shitje.

Detyrat

-Planifikon, krijon dhe ekzekuton strategjine e pergjithshme vizuale te biznesit;
-Perkujdeset per ekspozimin e produkteve sipas standardeve te dyqanit per te terhequr sa me shume visitor;
-Krahason fushata te ndryshme sezonale dhe teston resultatet;
-Vepron ne perputhje me kulturen e kompanise, produktin, imazhin dhe per te arritur tregun e synuar;
-Trajnon stafin ne menyre te vazhdueshme ne menyre qe ata te zhvillohen dhe te kene nje implementim sa me te shpejte te proceseve merchandising;
-Bashkepunon me dyqanet duke i dhene udhezime te qarta dhe duke i suportuar per cdo hapje fushate;
-Identifikon dhe raporton ne menyre te vazhdueshme per tendencat e blerjeve te klienteve dhe artikujt qe kane me shume kerkese dhe njohuri te ndryshme te cilat kontribuojne ne rritjen e shitjeve te dyqanit;
-Njeh me se miri produktet e dyqanit duke perfshire shumeshllojshmerine, sasine, llojet dhe vetite e tyre;
-Njeh me se miri strukturen arkitekturore si dhe specifikat e njesive te ekspozimit te produkteve ne dyqanet Jumbo dhe ndermerr aksione te ndryshme per permiresimin e performances se ketyre njesive.

Kualifikimet

- Arsim i larte;
-Te pakten dy vite pervoje si Visual Merchandiser;
-Njohja e gjuhes Angleze dhe/ose gjuhe te tjera do te perbenin avantazh;
-Njohja e paketes Microsoft Office.

Aftesite:
-Aftesi organizative dhe drejtuese;
-Aftesi orientuese drejt cilesise dhe rendimentit;
-Aftesi per te punuar me te gjitha mjetet e punes se nevojshme per operimin efikas ne pozicionin perkates;
-Aftesi te shkelqyera komunikimi dhe pune ne grup;
-Aftesi per t’u perballur me situata te ndryshme te momentit.

Shënime


Procedura e aplikimit:

Per te aplikuar ne kete pozicion, ju lutem dorezoni te gjitha dokumentat e kerkuara, para dates: 30.04.2019 tek adresa e emailit [email protected]

* Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote, sipas ligjit Nr- 9887, vendosur nga Parlamenti Shqiptar “Mbrojta e te dhenave personale”.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë