357 Punë aktive

98398 Punëkërkues

6066 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
IDEL SHPK

IDEL SHPK është importuesja e birrave të mirënjohura gjermane BITBURGER, ERDINGER WEISS, KÖSTRITZER dhe FISCHER'S që nga viti 1999. IDEL ka një eksperiencë të gjatë në distribucionin e këtyre produkteve në të gjithë Shqipërinë. Ne kujdesemi që shumëllojshmëria e pijeve në Shqipëri të bëhet gjithnjë e më e madhe. IDEL është përfaqësimi shqiptar i prodhuesve të shumtë dhe kujdeset për zhvillimin e markës. IDEL furnizon bare, resto...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Pjetër Bogdani, pallati Teuta, ap 3/3
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355686328028
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-05-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

IDEL SHPK është importuese e birrave të mirënjohura GJERMANE BITBURGER dhe ERDINGER WEISS që nga viti 1999, me një eksperiencë të gjatë në distribucionin e ketyre produkteve tashmë prej 18 vitesh. Në mënyrë të vazhdueshme jemi në kërkim të rritjes së performancës sonë treg, dhe kjo është një nga arsyet e rekrutimit të punonjësve të ri. Mbështetja, fryma në grup, mirëkuptimi dhe vlerësimi janë një motiv i mirë për t'u bërë pjesë e stafit tonë.

Detyrat

-Mban kontakt me klientët ekzistues dhe të rinj.
-Zgjeron numrin e klientëve potencial.
-Menaxhon procesin e shitjes.
-Rregjistron të dhënat për porositë dhe shitjet.
-Kujdeset për merchandising.
-Raportimi i shitjeve ditore tek menaxheri i shitjeve
-Identifikon problematikat dhe jep zgjidhje të mundshme.

Kualifikimet

-Të ketë mbaruar shkollën e Mesme. Mbarimi i Universitetit është avantazh.
-Të ketë eksperiencë pune në të njëjtën fushë.
-Kandidati duhet të ketë aftësi tregëtimi.
-Te jetë person i komunikueshëm dhe bindës.
-Në aspektin personal duhet të jetë i motivuar për arritjen e rezultateve.
-Të njohë mirë zonat e Tiranës.

Shënime


Personat e interesuar duhet të dërgojnë CV-n me foto së bashku me dokumentacionin plotësues, dhe Letër Interesi me e-mail në adresën:

[email protected]
Ose mund te na kontaktoni ne: 0682012226

Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.
Tek ne CV-ja juaj është e sigurt dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.
Shpresojmë se ajo çka ne ofrojmë përkon me interesat tuaja!Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë