331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
DELTA

DeltaGroup perbehet nga kompanitë Deutschcolor,Delta,Dast dhe DeltaHome. Deltagroup është lider në tregtimin dhe prodhimin e nje game te gjere produktesh, duke punuar dhe duke pasur ekskluzivitetin e disa kompanive te njohura nderkombetare.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, Km 1.5 Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542231382
  • Mobile: +694083078
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Durres, Shqipëri 22-04-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Si të aplikoni:
Për të aplikuar për ketë mundësi, ju lutem dergoni CV dhe dokumentat tuaja plotësuese, duke përcaktuar pozicionin për të cilin aplikoni, në adresën: [email protected]
Ju do të kontaktoheni nga Burimet Njerëzore, DELTA GROUP, vetëm nëse CV dhe Dokumetat tuaja plotësuese do të klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonë e vlerësimit.

Tek ne Cv-ja juaj është e sigurt dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.

Autostrada Tiranë – Durrës,
Km 1.5, Tiranë
+355 42407445 | +355 68 20 60 749
[email protected]
www.delta.al

DELTA GROUP

Kualifikimet

Për këtë, ju ftojmë të aplikoni për pozicionin: Fiananciere, Tirane/Durres

Kriteret që duhet të përmbushin kandidatët:
  • Të ketë përfunduar Fakultetin Ekonomik.
  • Të ketë minimumi 3 vjet eksperiencë pune.
  • Të zotërojë programin Kontabiliteti Alpha.
  • Mosha e preferuar 25-35 vjec.
  • Te kete njohuri te gjuhes AnglezeDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë