344 Punë aktive

98366 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
IMI FARMA

IMI FARMA Shpk eshte krijuar ne vitin 1994. Ajo ben blerje e shitje me shumice e pakice, import-eksport te produkteve farmaceutike humane dhe veterinare, te pajisjeve mjekesore, kozmetike, te produkteve ushqimore humane e veterinare te perdorimit te gjere, Prodhimi Lokal I Barnave Humane dhe Veterinare, krijimi dhe shfrytezimi i klinikave mjeksore si edhe botimi I materialeve te ndryshme mjeksore etj. IMI FARMA SHPK eshte nje kompa...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Isuf Elezi Pall Colombo II Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042 236401
  • Mobile: 0684089009
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-04-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

IMI FARMA shpk ne kuader te mirefunksionimt te rrejtit te farmacive kerkon kandidat per pozicionin: Menaxher per Rrjetin e Farmacive.

Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite


•Drejton stafin e rrjetit te farmacive për realizimin e objektivave mujore apo vjetore;
•Krijim të objektivave dhe planeve mujore të punës .
•Ndan detyrat dhe përgjegjesitë për stafin në varësi edhe kontrollon zbatimin e detyrave ne kohe.
•Raportime të ndryshme përfshirë performance e detajuar mujore, tremujore dhe vjetore tek Drejtori i Pergjithshem ne varesi te situates
•Drejtimi i stafit dhe krijimin e strategjive per menaxhimin e stokut
•Menaxhimi i fushatave të marketingut ne periudhat e nevojshme
•Të ruajë rigorozisht informacionet konfidenciale të kompanisë
•Monitorimi i tregut në tërësi, mbledhja e informacionit dhe raportimi tek Drejtori I Pergjithshem
•Organizimi i promocioneve të vazhdueshme si element taktike për të rritur shitjet;

Kualifikimet

Kualifikime/ Kerkesa:


•Te jene diplomuar per Farmaci ose Mjekesi dhe te kete ekspereinece ne fushen e farmaceutikes
•Avantazh perbejne kandidatet te cilet jane diplomuar ne nje nga deget me siper dhe kane eksperince edhe ne fushen e Ekonomikut
•Te pakten 3 vjet eksperience pune ne tregun faramaceutik
•Avantazh perbejne kandidatet me license te Drejtuesit Teknik
•Te jene perdorues te mire te programeve te paketes Ms Office
•Te kene aftesi organizative, kreative dhe te ndihmojne ne dhenien e ideve te reja.
•Te ruajne konfidencialitetin.

Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:
•Te kene perkushtim maksimal gjate orarit te punes
•Te jete i/e komunikueshme me koleget dhe te gatshme ne çdo kohe te japin ndihmen e tyre per nevojat e shoqerise.
•Te karakterizohen nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia.

Shënime


Te interesuarit te dergojne CV-ne me foto ne adresen e e-mail-it [email protected] dhe ne adresen [email protected] ;

Aplikimet jane te hapura deri me dt. 21.04.2019

Suksese!
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë