357 Punë aktive

98398 Punëkërkues

6066 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Edotta Shpk

Edotta Shpk. eshte krijuar ne Tirane ne vitin 2014 me synim zhvillim software per web dhe per mobile per tregun nderkombetar. Aplikacionet kryesore ne zhvillim nga Edotta shpk. janë: 1) Edotta Multioriginator 2.0, nje software financiar per banka. 2) Edotta 3.0, nje software e-learning ne web per te krijuar nje mjedis te perparuar per mesimin dhe menaxhimin online. Edotta është një skuadër gjithmonë e angazhuar në kërkim dhe...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Adresa: Rr. Kavajes, pall. Baja-BAD, pranë Tirana Business University, Tiranë.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-05-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Edotta shpk me zgjerimin e aktivitetit te kompanise, kërkon të punësojë persona te afte per kontrollin e dokumentave fianciare ne gjuhen italiane. Personi duhet të ketë njohuri dhe aftësi të larta analitike dhe vezhguese.
Ambjenti i punës është i qetë dhe komod. Projekti mbi të cilin kandidati do punojë është sfidues dhe përben një mundesi shumë të mirë për arritje të lartë profesionale.

Detyrat

- Të ndaje dhe te vendose dokumentat ne vendet perkatese.
- Të kontrolloje qe te dhenat e dokumentacionit te jene konform te dhenave ne sistem.
- Të kuptoj specifikimet e projektit dhe te bashkepunoje me grupin në zhvillimin e tij.

Kualifikimet

- Njohje shume e mirë e gjuhës italiane te folur dhe te shkruar.
- Të ketë mbaruar shkollën e lartë (avantazh)
- Te jete banues ne Tiranë.

Shënime


- Paga e kënaqshme.
- Të interesuarit të dërgojnë një CV në: [email protected]
- Adresa: Rr. Kavajes, Pallati Baja - BAD TiranëDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë