344 Punë aktive

98364 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Algrafika

Algrafika, e themeluar ne 1999, është kompania me e madhe tregtare, e pavarur, ne shitjen a produkteve letër dhe karton ne sherbim te mbi 300 shtypshkronjave ne mbare vendin. Me mbi 2,500 ton leter dhe karton ne fletë dhe rulon gjendje në magazinat tona, ne jemi në gjendje për të përmbushur pjesen me te madhe te kërkesave tuaja. Aktualisht kemi mbi 3,000 metra katror magazinim. Kjo na jep mundësi te sherbejme pothuajse çdo kerkes...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tr-Dr, KM 8, Kodër Kashar, Postal Code 1001, Tirana, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 52 506
  • Mobile: +355 67 20 74 141
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-05-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim i Projekteve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria Algrafika sh.p.k, e themeluar ne 1999, eshte kompania me e madhe tregtare, e pavarur, ne shitjen a produkteve leter dhe karton ne sherbim te mbi 300 Shtypshkronjave ne mbare vendin,

Kerkon kandidate me experience dhe te kualifikuar per postin Menaxher Projekti per sherbime printimi, te cilet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

- Te kete perfunduar Arsimin e larte ne degen Inxhinieri Elektronike, Informatike etj.
- Te kete experience te ngjashme mbi 3 vjet.
- Te kete aftesi shume te mira negociuese dhe drejtuese.
- Te kete aftesi shume te mira analizuese dhe interpretuese te performances te shitjeve, objektivave qe duhen realizuar dhe tendences se tregut.
- Te kete njohuri te avancuara te: MS Project, MS Office, Power point etj.
- Te kete pervetesuar Gjuhen Angleze.
- Te kete aftesi shume te mira bashkepunuese dhe te krijoje marredhenie te shpeja dhe korrekte me klientet.
- Te kete njohuri ne pergatitjen e raporteve dhe te propozimeve.
- Te zoteroje Leje Drejtimi, klasi B.

Detyra specifike:
-Kerkon dhe synon kliente te rinj, inicion planet e veprimit per te siguruar mundesi te reja per kompanine
-Eshte pergjegjes per zhvillimin dhe kryerjen e aktiviteteve te shitjes per sherbimet e ofruara.
-Percakton kerkesat e biznesit te klientit dhe pergatit zgjidhjen teknike sipas kerkesave.
-Ndjek ecurine e projekteve qe ka pergjegjesi dhe koordinon e kontrollon punen e personave nen vartesi.
-Miremban te dhena te sakta per te gjitha raportimet, shitjet dhe raportet e aktivitetit të paraqitura nga eprori I tij.
-Ka njohuri te hollesishme per sherbimet dhe zgjidhjet teknike te kompanise
-Pergatit permbledhje/prezantime te nevojshme per vleresimin pjesor/te plote te Propozimit dhe ben prezantimin te klienti.

Te interesuarit te dergojne CV dhe Leter Motivimi ne adresen [email protected]

Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te perzgjidhen per fazen e intervistes.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë