331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-05-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-05-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kërkohen Operatorë Telefonike për fushën e Forex

Gjuhët për të cilat aplikohet Italisht/Spanjisht/Gjermanisht.

Detyrat

Kriteret e kandidatit:
•Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës së huaj për të cilën aplikon
•Të ketë experience në shitje të produkteve/shërbimeve te ndryshme
•Të kete aftësi shumë të mira organizative
•Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi
•Të jetë seriozë dhe korrekt
•Të ketë motiv të lartë financiar

Shënime


Ofrohet:
•Pagesë shumë e kënaqshme. Pagë fikse e një niveli të lartë + bonus sipas performances
•Mjedis i këndshëm pune. Zyrë komode dhe ambient rinor
•Mbështetje profesionale nga kolegët dhe eprorët
•Program për përmirësim të vazhdueshëm të njohurive profesionale
•Mundësi për rritje profesionale
•Kontratë e rregullt pune, në bazë të legjislacionit shqiptar

Orari full-time, nga e hena ne te premte 09:00-18:00


Dergoni CV tuaj ne adresen : [email protected] 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë