344 Punë aktive

98365 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Fibank

Banka e Parë e Investimeve, Albania Sha (e quajtur ne vijim Fibank, Albania) synon të jetë një nga bankat më të mira në Shqipëri dhe në rajon, e njohur për rritje të shpejtë, inovacion dhe orientimin ndaj klientëve, duke ofruar produkte dhe shërbime cilësore, për konsumatorin vendas, duke zhvilluar biznesinin në përputhje me praktikat dhe kërkesat më të mira bankare ndërkombëtare për etikë dhe profesionalizëm, duke ofruar mundësi s...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Deshmoret e Kombit
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-04-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
TIK - Teknologjia e Informacionit dhe Komunikacionit
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Fibank Albania, a rapidly growing commercial bank, is looking to hire a qualified individual for the position of Information Security Officer in Head office, Tirane.

Detyrat

1.Manages all activities related to information systems security and protection of information;
2.Defines and controls the level of access to information in the Bank;
3.Organizes and coordinates the investigation of accidents in compromising information security controls;
4.Monitors the strict observance of internal rules for classification and permissible use of information;
5.Develops an overall strategy for development and raising the level of information security;
6.Organizes training to raise the level of information culture and preservation of information;
7.Performs specialized assessments of the impact on information security to changes in information systems and the introduction of new hardware and software products.
8.Develops and monitor the security policy.

Kualifikimet

1.University degree on Information technology sciences
2.5+ years of experience in IT within the financial industry.
3.Information Security Qualifications.
4.System engineering or networking background.
5.Broad knowledge of Unix, Windows, Databases, Networks and IT Security.
6.Excellent communication skills.
7.Initiative, self-organized, engagement, correct, adaptive, precise and discrete.
8.Very good working knowledge of spoken and written English.

We offer:
Possibility to join our young and professional team;
Competitive remuneration;
Training possibilities;
Career Development.

Shënime


Necessary documents:

Application letter, updated CV in English
All applications will be treated in strict confidentiality. Based on the law Nr.9887, date 10.03.2008 “For personal data protection”, article 12 -17, the personal information deposited for the employment aplication will be used only for this purpose.
Documents will be received at the following address:

“Deshmoret e Kombit” Blvd., Twin Towers, Tower 2, 14th Floor, Tirana, Albania, e-mail address: [email protected]Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë