357 Punë aktive

98398 Punëkërkues

6066 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-04-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Si Hospitality Operator, ju do të jeni referenca kryesore për informacionin dhe kërkesat e vizitoreve. Ju do të jeni të suksesshëm duke përdorur kapacitetin tuaj relacional natyror në aspektin e komunikimit, ndjeshmërisë dhe krijimit të zgjidhjeve me qëllim të optimizimit të shërbimit.

Përgjegjësitë kryesore

Të jesh përgjegjës për të gjitha shërbimet në bord dhe procedurat e departamenteve (të tilla si trajtimi i bagazheve, të humbura dhe të gjetura) duke u siguruar vizitorëve informata të sakta dhe me kohë dhe për të menaxhuar kërkesat e tyre
Kryerja e detyrave të shumta pa kompromentuar cilësinë e ofrimit (siç janë thirrjet e zgjimit, njoftimet publike, thirrjet e jashtme, faks, internet, e-mail, thirrjet e brendshme dhe satelitore nga bregu në anije, ndihma për kutitë e sigurisë së kabinës)
Ofrimi i ndihmës për ngritjen në detyrë dhe shkarkimin e detyrave operative duke i dhënë mbështetje të konsiderueshme ekipit të mikpritjes në trajtimin e prioriteteve të departamenteve

Kërkesat e punës
Shkolla e Mesme (Turizmi ose Gjuhët është një plus)Të paktën 6 muaj përvojë në Hotele në vende të ngjashme (recepsionist, shërbimi ndaj klientit)Komunikues entuziast dhe pozitivAftesi ne të folurit publikTë orientuar ndaj zgjidhjes se problemeve Njohuri kompjuterikeNjouri te gjuhes franceze C1Njohuri te gjuhes angleze B2Njohuri të tjera gjuhësore B1 / B2Dija italiane perben avantazhPërvoja ne anije është një plusPagat fillojne nga 1400 $ ne muaj, kostoja e jeteses dhe shpenzimet e udhetimit mbulohen nga kompania. Kontrata jane 8 mujore me te drejte rinovimi.
Kandidatet e interesuar te dergojne CV ne formatin europass ne Anglisht ne adresen tone te e-mailit: [email protected]
Zyra Tirane: Tel/Fax: +355 44 503753
Cel: +355 672030620
Zyra Durres: +355 52 220198
Cel: +355 69 6075888
Cel: +355 67 2030670


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë