344 Punë aktive

98364 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Gym'n Juice Fitness Center

Palester sportive si dhe aktivitete sociale te organizmave drejtuese per sportin, shendetin, edukimin etj. Importimi,eksportimi dhe tregetimi me shumice dhe pakice i pajisjeve sportive te specializuara. Per kryerjen e aktivitetit te saj , Shoqeria mund te kryeje cdo operacion tregtar, operacione qe lidhen me pasurite e luajteshme dhe te paluajteshme, financiare dhe kreditore si edhe te bleje apo shese apo te marre apo jape me qera...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 37709 Menaxher/e

Menaxhim
Tirane, Shqipëri 24-04-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Gym N Juice Fitness Center kerkon MENAXHER/ E me kualifikimet dhe kerkesat si me poshte:

  • Te kete perfunduar arsimim e larte, preferohet Menaxhim Biznesi ose Marketing.
  • Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe drejtuese.
  • Aftesi organizative.
  • Te jete kreativ
  • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze
  • Te jete i perkushtuar ne pune
Pagesa eshte shume stimuluese.

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne [email protected]Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë