344 Punë aktive

98366 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Neptun shpk

 

“Neptun”, është kompania udhëheqëse në shitjen e produkteve elektronike në Shqipëri. Operon në një biznes ndërkombëtar në 4 vende të Ballkanit Perëndimor. Hyn në treg me anë të formateve moderne të shitjeve, duke iu ofruar konsumatorëve një gamë produktesh e shërbimesh të plota e gjithë përfshirëse.

Shtyllat më të forta ku mbështet strategjia e Neptun janë :...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Qendra Tregtare Univers, Autostrada Tirane-Durres, Km 6, Tirane, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 42 2380 002
  • Mobile: 066
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Lushnje, Shqipëri 30-04-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Profili i kompanisë: Balfin Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi për konsumatorët.
Neptun shpk është pjesë e Balfin Group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve Elektroshtepiake.

Pozicioni: Menaxher Dyqani
Departmenti: Retail
Vendodhja: Lushnje

Përmbledhja e Pozicionit:. Menaxheri i Dyqanit është përgjegjës për menaxhimin e përditshëm të dyqanit në përputhje me politikat e përgjithshme të kompanisë. Fokusi kryesor i tij është që të përmirësojë ecurine komerciale të dyqanit dhe të shtojë në maksimum të ardhurat e kompanisë.

Detyra dhe Përgjegjësi:
•Përgjegjës për të dorëzuar planin vjetor të xhiros dhe fitimit.
•Menaxhimi dhe motivimi i skuadrës për të arritur objektivat dhe për të sigurur rendiment.
•Menaxhimi i niveleve të stoqeve sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyce për kontrollin e stokut.
•Mbledhja, filtrimi dhe dërgimi i porosive ditore.
•Organizimi i trajnimeve për stafin e shitjes.
•Organizimi i promocioneve në nivel dyqani.
•Kontrolli i shpenzimeve operative mujore.
•Organizimi i takimeve sistematike me Sepervizorët Operacional dhe stafin e shitjes.
•Kujdesi për paraqitjen dhe ndjeshmeria per paraqitjen e jashtme dhe te brendeshme te dyqanit;

Kërkesat:
-Edukimi: Arsimi I larte, profili Ekonomik/Administrim Biznes.
-Eksperiencat e punës: Minimum 3 vjet përvoje pune në fushën e Menaxhimit.
-Kualifikime të tjera:
-Të ketë njohuri të programeve Microsoft Office (Excel/Word/PPT).
-Të ketë komunikim shumë të mirë të shkruar dhe verbal.
-Të ketë aftësi analitike dhe observuese.
-Të ketë aftesi motivuese.
-Të jetë sistematik dhe I organizuar.

Kushtet e punës: Grupi Balfin ofron një paketë benefitesh tërheqëse, duke përfshirë një pagë të drejtë të bazuar në merita dhe vlerësimin e performancës.

Mënyra e aplikimit*: Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë aplikimet e tyre me e-mail në adresën tonë elektronike [email protected]

Afati I dorëzimit: 30.04.2019

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë