331 Punë aktive

98425 Punëkërkues

6071 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 23-04-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hotel Iliria Internacional, Durrës, në kuadër zgjerimit të stafit kërkon personel me kualifikimet dhe kërkesat e mëposhtme: Shef Kuzhine 

Kualifikimet

Kualifikimet / Kërkesat: 


•Të njohë kuzhinën italiane; 
•Përgatit produkte dhe artikuj ushqimor të ndryshëm sipas nevojave; 
• Kontrollon cilësinë e produktit; 
• Planifikon ushqimet që do të gatuhen; 
• Organizon punën në kuzhinë; 
• Koordinon proceset e punës të ndihmësve në kuzhinë; 
•Të zotërojë diplomë të shkollës profesionale në këtë profil; 
•Eksperienca në pozicione të ngjashme. 

Shënime


Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV në adresën e emailit: [email protected]

ose te telefonojne per me shume informacion tek 0682031909


WEB: www.iliriainternacional.com

TEL: +355 52 260 965
Adresa: HOTEL ILIRIA INTERNACIONALLagjia 13, PLAZH "ILIRIA" DURRES
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë