344 Punë aktive

98364 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.




Usluga

Me mbi 25 vjet eksperiencë në industri, Usluga ka vendosur reputacionin e saj duke shpërndarë produktet më të fundit me cilësinë më të lartë. Cdo produkt shkon përmes testeve rigoroze për të siguruar që vetëm cilësia dhe performanca më e mirë të dorëzohet te klientët. Inxhinierët tanë ecin në krah të teknologjisë duke siguruar që tek ju të vijnë produktet dhe dizajnet më të fundit në treg. Ne përdorim materiale të cilësisë më të la...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane Durres, km 6
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 00355692923559
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-04-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kërkojme të punësojmë Menaxher Hoteli me përvojë për të mbikëqyrur operacionet e përditshme të hotelit, si dhe për të ofruar drejtim strategjik.
Të jetë në gjendje te planifikojë dhe mbikëqyrë aktivitetet e një fuqie punëtore të gjerë dhe të larmishme për të siguruar drejtimin e duhur dhe profitabil të biznesit, të përfshihet në të gjitha aspektet e operacioneve të hotelit.
Përgjegjës për trajtimin e ankesave si për strategjizimin dhe përgatitjen e raporteve.
Të jetë në gjendje të udhëheqë punonjësit për të punuar si ekip i mirëfunksionuar. Prandaj, kandidati duhet të jetë i aftë për të vendosur shembuj dhe për të nxitur një klimë bashkëpunimi.

Detyrat

• Të mbikëqyrë punën në të gjitha nivelet (recepsionistët, stafi i kuzhinës, shërbëtoret, punonjësit e zyrës etj.) si dhe të vendosë objektiva të qarta.
• Planifikimi i aktiviteteve dhe shpërndarja e përgjegjësive për të arritur modelin më efikas të veprimit.
• Menaxhimi i buxhetit / shpenzimet, analizimi dhe interpretimi i informacioneve financiare dhe monitorimi i shitjeve dhe fitimeve.
• Zhvillimi dhe zbatimi i një strategjie intuitive dhe efikase të marketingut për të promovuar shërbimet e hotelit.
• Komunikimi me klientët kur është e përshtatshme (mirëprituni në objektet, adresoni ankesat e tyre, gjeni zgjidhje për problemet, ofroni informacion etj).
• Marrja me çështjet e mirëmbajtjes, mungesat në staf ose pajisje, rinovimet etj.
• Bashkëpunimi me palët e jashtme si furnizuesit, agjensitë e udhëtimit, planifikuesit e ngjarjeve / konferencave etj.
• Inspektimi i objekteve rregullisht dhe zbatimi i pajtueshmërisë strikte me standardet e shëndetit dhe sigurisë.

Kualifikimet

• Eksperiencë e provuar si Menaxher i Hotelit ose rol relevant.
• Shkathtësi në gjuhën angleze; njohja e gjuhëve të tjera është një plus.
• Kuptimi i të gjitha praktikave më të mira të menaxhimit të hoteleve dhe ligjeve dhe udhëzimeve përkatëse.
• Njohja e punës së MS Office; njohja e softuerit të menaxhimit të hoteleve (PMS) është një avantazh.
• Aftësi të shkëlqyera të shërbimit ndaj klientit, si dhe një mentalitet i biznesit.
• Aftësi të dukshme në vendimmarrjen dhe zgjidhjen e problemeve.
• I besueshëm me një aftësi për shumë detyra dhe punon mirë nën presion.
• Aftësi të shkëlqyera udhëheqëse dhe një vëmendje e madhe për detajet.
• Diplomë në Administrim Biznesi, Hotel / Menaxhim të Mikpritjes ose fushë relevante.

Shënime

Per ata qe i plotesojne keto kritere te dergojne CV-ne e tyre me foto, duke specifikuar pozicionin e punes per te cilin aplikojne në email: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.





Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".




Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë