357 Punë aktive

98398 Punëkërkues

6066 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Hotel Villa Pascucci

In the beautiful city of Durrës the most exclusive Hotel of Albania Designed and Furnished by Italian Architects who have been able to embed a work of extreme beauty and refinement in the splendid setting of Albania. The skill of the skilled Albanian hands has made possible the realization of a dream ... A dream called Villa Pascucci

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia Shkallnur, Durrës 2001
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 500 530
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 25-04-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
CRM - Menaxhimi i marredhenieve me klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hotel Villa Pascucci Shpk kerkon te punesoje nje punonjes/e ne pozicionin e Kamarier-it/es.

Detyrat

•Te jete i/e komunikueshem dhe energjik.
•Te ndermarre iniciative personale, te kerkoje vazhdimisht per zgjidhje dhe qasje te reja per organizimin e punes.
•Te kete aftesi pershtatjeje dhe bashkepunimi ne grup per te komunikuar në mënyrë efektive me stafin tonë të kuzhinës qe porosite te jenë të sakta dhe të dorëzohen menjëherë.
•Te jete korrekt,te respektoje rregullat e punes dhe normat e etikes .
•Te degjoje kerkesat e klientit dhe te jape sugjerime mbi menute.
•Te jete i kujdesshem ndaj detajeve dhe te raportoje per cdo parregullsi ne sektoret e mirembajtjes dhe te kujdeset per tejcimin e informacionit dhe kryerjen e porosive te caktuara.
•Te pergjigjet ndaj kerkesave te klienteve dhe te tregohet gjithnje i gatshem per ndihme.
•Te kete aftesi te mira organizative dhe fleksibilitet.

Kualifikimet

•Arsim i mesem.
•Eksperienca te meparshme.
•Gjuha e huaj perben avantazh.

Shënime


Benefitet:
•Kontratë pune sipas kodit shqiptar të punës
•Siguracione shëndetësore dhe shoqerore të mbuluara
•Dite pushimi
•Pushime vjetore
•Ambient pune dinamik dhe motivues
•Page dhe kushte te kenaqshme
•Mundesi rritje profesionale ne varesi te performances
•Transport i siguruar per turnin e dyte

Për të aplikuar dërgoni nje CV në adresën e e-mailit: [email protected]
Ose na kontaktoni ne nje nga numrat tane te telefonit : +355 52 500 531 / +355 68 200 4714Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë